Haftalık Burç Yorumu 15 Ekim – 22 Ekim

Herkese merhaba! Ekim ayının üçüncü haftasına başlıyoruz. Bu hafta Ekim ayının en sakin haftası olacak. Uzatmadan 15 Ekim-22 Ekim haftası burç yorumlarına geçmek için sabırsızlanıyorum.🌟

Lütfen sadece güneş burcunuzu değil yükselen burcunuzu da okuyun.  Hepinize mutlu ve huzurlu hafta diliyorum. 💕

Burçlar hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız. 🙌

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta özellikle ruh sağlınız çok önemli. Biten ilişkilerinizde geri dönüş olabilir. Özellikle koç erkekleri bu hafta yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Bu hafta yeteneklerinizi keşfedin! Bu hafta kısmetiniz açık gözüküyor.

Koç kadınları lütfen dengesiz olan insanlardan uzak durunuz. Verdiğiniz kararların doğru olduğunu göreceksiniz. Yeni tanıyacağınız insanlara karşı şüpheci yaklaşmayın. Özellikle birlikteliğinizde bir şüphe varsa bu ilişkinize zarar verebilir.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Boğalar için aşk haftası ! Yeni tanışmalara olumlu bakın. Özellikle Boğa erkekleri hayallerinizden peşinizden koşmaya devam edin. Bu hafta istemediğiniz hiçbir şey yapmayacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla büyük paylaşımlar gözüküyor.

Boğa kadınları lütfen çabuk karar verin çünkü bu sırada fırsatlar elinizden kaçabilir. Kadınsal hastalıklara dikkat edin. Haftanın ilk ve son günü gücünüzü göstermenin en doğru zamanı! Özellikle kafanızı kurcalayan sorunları çözmek için fikir düşünmelisiniz. Sevgilinizle aranızda sorun varsa üçüncü kişilere dikkat edin. İlişkinize başkalarını karıştırmayın.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Sağlık sorunu yaşayan İkizlere müjdeli haber! Her şey yolunda sadece kendinize biraz daha dikkat etmelisiniz. İkizler erkekleri aile içi sorunları çözeceğiniz bir haftadayız. Bir çok sorunun cevabını bu hafta alacaksınız. Çevrenizde size sorun çıkartan insanları hayatınızdan çıkartmalısınız. İkizler kadınları, kardeşiniz konusunda biraz kendinizi düşünmeniz gerekli. İş hayatındaki sıkıntılar bu hafta son buluyor. Başarılı bir hafta sizi bekliyor. İlişkinizde hata yapmamaya dikkatli olun bu hafta hata yapmaya açıksınız. Bu hafta bencil olmalısınız.

İkizler kadınları, kardeşiniz konusunda biraz kendinizi düşünmeniz gerekli. İş hayatındaki sıkıntılar bu hafta son buluyor. Başarılı bir hafta sizi bekliyor. İlişkinizde hata yapmamaya dikkatli olun bu hafta hata yapmaya açıksınız. Bu hafta bencil olmalısınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Yolculuk haftası sizi bekliyor. Fakat maddi olanaklarınızı düşünmeniz gerekli. Eski bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. Bu hafta duygularınızı açıklamaktan çekinmeyin. Yengeç erkekleri para yönünden şanslısınız. Yaptığınız yatırımlara dikkat edin geri dönüşü olmayan yatırımlardan kaçının.

Yengeç kadınları haftanın son üç günü hislerinize önem verin. Karşınıza yeni biri çıkabilir. Geleceğe yönelik planlarınızın hayata geçiş haftasıdır. Kadınsal hastalık ve böbrek ile ilgili hastalıklara devam edin.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Yeteneklerini kullanma zamanı! Yeteneklerinizi nereye götürmek istiyorsanız oraya adımınızı atmanız gerekli. Kendinize güvenin! Aslan erkekleri yediklerinize dikkat etmelisiniz. Sindirim sorunu yaşayabilirsiniz. Bu hafta koşturma haftası fakat dikkat edin.

Aslan kadınları geçmişi bırakıp gününüzü yaşayın. İş hayatında koşturacaksınız. Beklediğiniz özür bu hafta size ulaşacak. Takdir ve beğenileriniz artıyor Aslanlar. Yalnızlığınız da sona eriyor.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Yalanın ve yalancının olmadığı net bir hafta başlıyor. Başak erkekleri bu hafta sizin küllerinizden doğma haftanız. Önünüze çıkan fırsatları kaçırmamalısınız.

Başak kadınları dilekleriniz kabul oluyor. Sorunları çözme haftasına giriyoruz. Fakat sorunların hepsini birden çözmeye çalışmayın. Hepsini sırayla yavaş yavaş çözeceksiniz. Çocuk isteyen Başak kadınları doğru bir haftadasınız. Fakat aile sağlığı konusunda dikkatli olmalısınız.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta aşk hayatınızda kararlarınızın arkasında durmalısınız. Değişim size iyi gelecek. Terazi erkekleri merak ettiğiniz her şeyi öğreneceksiniz. Sizi şüpheye düşüren durumların cevabını alacaksınız.

Terazi kadınları bu hafta affetme ve affedilme haftanız. Cesaretinizi toplayın. Bu hafta olumlu cevaplar alacaksınız. Eğer ilişkiniz yoksa acele kararlar vermeyiniz. Ayrıca bu hafta ağır sözler söylememeye dikkat edin.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Zaman akıp gidiyor. Yapacağınız işleri zamanında yapmalısınız. Akrep erkekleri kurnazlık yapmayın. Aldatmayın. Çünkü bu hafta tüm kirli sırlarınız ortaya çıkıyor. İş hayatında kendi kararınızı kendiniz verin.

Akrep kadınları ilk adımı sizin atmanız gereken bir hafta. Şans sizin yanınızda. Özellikle maddi konularda aile büyüklerinden güzel destekler var. Eski ilişkilerinizin gündeme geleceği bir hafta. Yeni birini istiyorsanız beklemelisiniz.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta tedbir haftanız. Geçtiğimiz hafta yaşadığınız sıkıntıların üstesinden geleceksiniz. Yay erkekleri böbreklerle ilgili sorunlara dikkat etmelisiniz. Bu hafta alttan almalı ve manevi olarak sevdiğiniz insanların yanında olmalısınız.

Yay kadınları bu hafta merak haftanız. Duygularınızla değil mantığınızla hareket edin. Bu hafta yeni başlangıçlar için güzel bir zaman. Özellikle haftanın 4. Ve 5. Günü. Bu hafta karşınıza tamamen dürüst insanlar çıkabilir. Fakat biraz süre vermelisiniz.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Stresli bir haftadasınız. Tedbirli ve bencil olmalısınız. Oğlak erkekleri birebir ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Kesin karar vermeniz ve yönetmeniz gerekebilir. Kesin kararlar yerine esnek olmalısınız.

Oğlak kadınları kendinizi yenileme haftasına giriyorsunuz. Özellikle parasal konularda şanslısınız. Zor kararlar vereceksiniz bu yüzden cesur olmalısınız. Uzun mesafe ilişkilerine açık olduğunuz bir haftadasınız. Denemenizde fayda var.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Tedbirli olmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kova erkekleri eğer evliyseniz eşinizin üstüne gitmemeye dikkat edin. Alttan alın. İşle ilgili doğru kararlar vereceksiniz.

Kova kadınları sizin de bu hafta işinizle alakalı güzel yenilikler var. Sadece duygusal olmayın mantığınızla hareket edin. Stresli dönemden çıkmanıza az kaldı. Kendi kurallarınızı kendiniz koyun. Aşka küsmeyin. Başarılı biri karşınıza çıkacak. Haftanın ilk ve son gününe dikkat edin. Şanslı bir dönem sizi bekliyor.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Kimsenin motivasyonunuzu bozmasına izin vermeyin. Haftanın birince ve altıncı günü arası tedbirli olmalısınız. Balık erkekleri paranızı boşa harcamamaya dikkat edin. İnsanlara hemen güvenmeyin.

Balık kadınları her konuda dikkatli olmalısınız. Acele etmeyin. Evinizle ilgili yeni güzellikler var. Hislerinize güvenin fakat inatçı olmayın. Pozitif bakmaya çalışın. Korkularınız ve kaygılarınız bu hafta bitecek. Yeni bir iş bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.