Haftalık Burç Yorumu 8 Ekim- 15 Ekim

Herkese merhaba ! Venüs’ün Retro olayına alışmaya çalıştığımız Ekim ayının 2. Haftasına başlıyoruz.9 Ekim Salı günü Terazi burcunda Yeni Ay meydana gelecek. Ve bu Yeni Ay’dan en çok Terazi ve Koç burçları etkilenecek. Aynı zamanda bu hafta Merkür burç değiştirecek! Akrep burcuna geçen Merkür sayesinde düşüncelerimize hırs, ihtiras, şüphecilik girebilir ve bol kıskanç bir hafta olabilir. Bu hafta hiçbir şey gizli kalmayacak. Lafı fazla uzatmadan yorumlara geçmek istiyorum. Lütfen sadece burcunuzu değil aynı zamanda yükselen burcunuzu da okumanızı tavsiye ederim. Çünkü güneş burcunuz kadar yükselen burç yorumu da size ipuçları verebilir. 👍

Bu arada haftalık burç eşleşmenizi ve diğer astroloji yazılarımızı okumayı unutmayın. 🙌


KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Hem kişisel hem de profesyonel olarak sizin için önemli bir hafta. İş cephesinde büyük bir fırsat yaratıyorsun. İlişki bölgenizdeki yeni ay, ilişki durumunuzdaki bir değişiklik anlamına gelebilir . Yeni birlikteliklere hazırlanın . Aynı zamanda sonlara da dikkat edin. Bu aynı zamanda bir ortaklık, arkadaşlık veya hatta bir iş ortağı ile ilgili bir değişiklik anlamına da gelebilir.

Hareket, aşk ve ilişki cephesinin anahtar kelimeleridir. Kısıtlarınızın gitmesine izin verdiğinizde işleri öne alın. Cesur olun. Cuma sizin için yeni görevlere başlamak için güzel bir gün. İyi yada kötü, sonu ne olursa olsun yeniliklere alışmanız dileğiyle!


BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Yeni Ay’ın doğuşu, sizin için taze aura ve pozitif enerji getirecektir. Bu hafta, potansiyel müşterilerle finansal kazanç elde etmek düşüncelerinizde gündem olacak, ancak bu konuda size yardımcı olacak yardımlar doğru konumda görünmeyecek. Pazartesi yeni alışkanlıklara başlamak ya da kötü olanları öldürmek için güzel bir gün.

Bu hafta ilişkiniz odaklıdır ve romantik ortaklıklar, arkadaşlıklar ve iş ittifaklarından istediğinizi elde etmek için birçok fırsat oluşacaktır. Açık olun, dürüst olun ve dönüşümlere hazır olun. Cuma günü, özellikle iş, planlama ya da gezi düzenlenmesi söz konusu olduğunda, ilerleme için iyi bir gün. Bağımsızlığınız sizi güçlü yapıyor, Boğa. Ama başladığınız iyimserlik hızla tükenebilir. Ayrıldığınız eski kalıplara mı dönüyorsun? Farkındalık bir süper güçtür.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Pazartesi günkü Yeni Ay da yeni bir şeyler başlatın – bu sizi ömür boyu sürecek bir yolculuğuna çıkartabilir! Ayrıca aşk hayatınızı incelemek ve romantik bir birlikteliği derinleştirmek isteyebilirsiniz. Fazla yargılayıcı olmamaya çalışın. Yaşam tarzınıza güçlü bir şekilde odaklanmak, bazı kalıcı değişiklikler yapmak için size ilham verebilir. İlk başta biraz direnç olabilir, ama yine de itin.

Aşk gökkuşağı ve kelebeklerden ibaret değildir. Bazen cam kırıkları üzerinde yürümek gibi hissettirebilir. Sorunu dışsallaştırmak yerine, içine bakmak için çaba sarf edin. Bu ilişki için kendinizin en özgün sürümünü nasıl getirebileceğinizi görün.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Pazartesi günkü yeni ay, yeni bir projeyi başlatmak için ideal bir zamandır. Başlayın ve momentumun sizi zorladığını hissedin. Şu an için romantizm ve hazlar merkezinizde, bu yüzden meşgul olacaksınız. Bu haftaki modunuz, ‘barış ve sevgi’. İç zenginlikten önemli bir şey olmadığını biliyorsunuz.

Sessizlik boş değil, cevaplarla dolu Meditasyon ve farkındalık için zaman ayırın. Varlığınızın derinliğine yolculuk yapmaktan çekinmeyin. Büyük bir parasal kazanç sizi bekliyor. Sadakatiniz ve güvenilirliğiniz nedeniyle saygı ve övgü kazanabilirsiniz. Bu, evrak ve faturalarınızı incelemek ve çalışmak için iyi bir zamandır. İyi konsantrasyon ve detaylara dikkat etmeniz hata yapmayacağınız anlamına gelir.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta meydana gelecek Yeni Ay sayesinde daha fazla kişiyle iletişimde olmaya başlayabilirsiniz. Pazartesi, önemli bir şeye başlamak veya bir anlaşma yapmak için iyi bir zamandır. Bu aynı zamanda yeni bağlantılar kurma zamanıdır. Eğer evini temizlemek istiyorsan, Cuma günü en uygun gündür.

Bazı sağlıkla ilgili konular gündeme gelebilir. Mezuniyet öğrencileri, akademik programlarıyla meşgul olabilirler. Ve zor çabalar devreye girerse, hiçbir şey sizi istenen sonuçlara getirmekten alıkoyamaz. Maddi konular öne çıkarken, alışveriş ve harcamalar da gündeme gelebilir. Hızlı ve aceleci kararlarla hareket edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta, ne yaparsanız yapın mükemmeliyetin peşinden koşacaksınız. Merak etmeyin mükemmeliyetçi olmak iyidir. Pragmatik bir yaklaşıma sahip olmak zaman zaman yardımcı olabilir. Çarşamba günkü Yeni Ay, bu ay için hedeflerinizi ve uzun vadeli faaliyetlerinizi planlamak için iyi bir zaman olabilir.

Parasal konularda gelirleriniz artabilir ve ek gelir kaynakları bulabilirsiniz. İkili ilişkiler açısından yoğun ve hareketli bir gündeminiz olabilir. Karşınızdaki kişiyi, istek ve beklentilerini daha kolay algılayabilirsiniz. Bu hafta ilişkilerde sezgisellik, derin duygular ön planda.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bir proje almaya hazır mısınız? Evet, pazartesi yeni ayı, heyecan verici bir şeye başlamanın en ideal zamanı! Bu tohumları ekin ve iyi işlere, iş fırsatlarına, daha mutlu ilişkilere ve hatta daha sağlıklı bir şeylere çiçek açsın. Bugün başlayın!

Sevgiyi özlemle eşitlemeyin. Hiç şüphe yok ki duygusal cephede bazı şeyler allak bullak olabilir. Bu durumun sizi sevecen olmaktan vazgeçirmesine izin vermeyin. Geçmişteki yaralara gelince, birer birer gitmelerine izin verin. Hayat yarın daha iyi bir kapıyı açıyor.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Hafta başından itibaren hızlı bir para kazanmak için istekli olabilirsiniz. Ancak, mevcut gezegensel pozisyonlar destekleyici görünmüyor, bu yüzden yavaş ilerleyin ve kesinlikle etik olmayan herhangi bir şeyden uzak durun. İkili ilişkilerinizde, gereğinden fazla kıskanç ve şüpheci olmaya başlayabilirsiniz.

Kişisel yaşamınızda ve ilişkilerinizdeki heyecan verici aktivitelere dikkat edin ve burcunuzdaki güzel Venüs, bitmemiş işleri temizlemek için para ya da ilişki sorunları üzerinde çalışmanız gerekebileceğini ima ediyor. İşini bitirmen mi gerekiyor? Cuma gününe programlayın.

Artık işinize yönelik metodolojik bir yaklaşımınız olmalı, çünkü dikkatinizin dağılmasına rağmen odaklanmanıza yardımcı olacak. Kişisel cephede, bir şey sizi rahatsız edebilir, sizi stresli veya mutsuz bırakır. Gitmesine izin verin!

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Pazartesi gününe ait yeni ay, sosyal takviminize bazı etkinlikler eklemek için mükemmel zamanı getirir. Duygularınız hakkında konuşmak için de iyi bir zaman olabilir, bu yüzden içinizi güvenilir bir arkadaşa açmak isteyebilirsiniz. Venüs Retrosu evresinde, sizi boşa çıkarabilecek bir ilişkiyle karşılaşabilirsiniz.

Parasal kazançlar için iyi bir fırsata rastlamak olasıdır. Sağlık açısından ciddi bir sorun gözükmemektedir. Bazılarınız da beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalabilir. Kasalarınızı tüm gücünüzle izleyin ve aşırı tahammüllerden kurtulun.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu haftaki enerjiniz ‘yenilik’ .Yeni bir girişim varsa -başlamak için ilham aldığınız, şimdi zamanı. Çok fazla deneyim biriktirirken, bilmediğiniz şeyler de var. Korkularınızı ve güvensizliklerini zi dinlendirin. Perşembe günü Merkür, 11. Evinizde Akrep burcuna geçer ve kazanımlarla bağlantılıdır. Bu, maddi ve parasal faydalar için iyi fırsatları kolaylaştırabilir.

Bu hafta hedefleriniz ve hırsınız ön plandadır. Sosyal hayatınızda hangi ilişkilerin zamanınıza değeceğine ve hangisinin değmeyeceğine öncelik vermek için iyi bir zaman. Büyük kararlar verme zamanı sizi bekliyor!

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU:

Pazartesi günü, seyahat ve macera sektörünüzdeki yeni ay ile, yeni veya akşam planlaması yapmaya veya bir gezi yapmaya başlayabilirsiniz. Güneş sizi bu hafta başında hafif bir ruh hali içinde tutacaktır. Bazen, bu kabul etme tutumu, takip etmek için en iyi yoldur. Çarşamba günü, Yeni Bir Ay evrim geçirmeye başlıyor. Bu, ruhunuzun üzerinde ferahlatıcı bir etkiye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Venüs Retrosu yakın gelecekte yolunuza çıkacak iyi bir fırsatın göstergesidir. Kariyer cephesinde daha anlamlı ve etkili olacaksınız. İletişim ağında olmak fayda sağlayacaktır. Bu hafta sağlık açısından sıkıcı bir zaman. Küçük bir sorunu bile ihmal etmeyin.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU :

Bu hafta yapacağın şeylerden biri, olağandışı bir patronu oynamak. Hayallerinizin ve arzularınızın peşinde bu hafta durdurulamazsınız. Kalıcılığınız en zorlu durumları sizin lehinize çevirir. Ayrıca, zor insanları avcunuzun içine almalısınız. Kişisel cephede, eğer bir şey istemek isterseniz, daha da iyi bir şey almak ve büyümeye yöneltmeniz daha iyi olur.

Bu hafta aşk ilişkilerinizde, garip davranışları ya da sevgililerinin beklenmedik davranışlarından maruz kalacaksınız. Tepkilerinizi buna göre yönetin. Kızmayın ya da kimseyi suçlamayın – kendinizi bile. Bununla başa çıkmanın en iyi yolu, diğer insanın duruşlarını açıklamasını beklemek olur. Bu biraz zaman alabilir, beklemeye hazır olun.

Eski bir duygusal acı da kendinizi üzmenize yetebilir. Neyse ki, ruh haliniz daha iyiye gidiyor – ve Yeni Ay’ın yeni umutlar ve fikirler getirdiği Çarşamba günü daha iyi hissediyorsunuz. Bazı seyahatler de olasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.