Kedinizin Donald Trump Olmasını İster Miydiniz?

“Kedisinin Donald Trump olmasını kim ister ki?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ama yazımın devamında da göreceğiniz üzere bunu isteyen bazı insanlar maalesef varmış. Sizin için bu yazımda değişik ve bir o kadar da garip kedi ürünlerini derledim.


Ultra Işıklı Fener

Kedinizin evin herhangi bir yerine idrarını yapmasından sıkıldıysanız bu ürün tam size göre! Çünkü sözde, bu ürün sayesinde kedinizin nereye idrarını yaptığını görebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken gözlüğü takıp, içinde led ultra violet blacklight ışını bulunan feneri kullanmanız. Özellikle halılarda çok işe yaradığı iddia edilen bu fenerin gerçekten işe yarayıp yaramadığını tabii ki de bilemeyiz.


Pencere Yatağı

Kediniz pencereden veya balkondan dışarıyı seyretmeyi seven biriyse bu ürüne bayılacaktır. Cama yapıştırma aparatı bulunan bu ürünü pencerenize yapıştırdığınız zaman kediniz için özel bir alan yaratmış oluyorsunuz.Eğer sizin de benim kedim gibi yerinde duramayan ve kendisine özel olarak alınan ürünlerle hiç ilgilenmeyen bir kediniz varsa büyük bir ihtimal bu ürüne boşu boşuna para vermemelisiniz.


Deney Tüpleri

Kedinizin çılgın bir bilim insanı gibi görünmesini ister misiniz? Çünkü bu ürün tam olarak bunu hedefliyor. Deney tüpü gibi görünen plastik mavi tüplere kedinizin mamasını veya ödül mamasını koyduğunuz zaman kediniz tüpleri döndürmeye ve mamaları yemeye başlıyor.


Değişik Bir Tarak


Kedinizi yalayarak taramak isterseniz bu ürün tam size göre! Evet kulağa çok garip geldiğinin farkındayım ama bu ürün cidden bunu sağlıyor. Ürünün arka kısmını ağzınıza takıyorsunuz ve kedinizi öyle tarıyorsunuz. Tabii bunu yapmaya çalıştığınız zaman kedinizin suratınızı tırmalamasına hazırlıklı olmalısınız.


Dj Kedi

Kedinizin dj olmasını ister miydiniz? Bu tırmalama tahtası sayesinde kediniz bir dj gibi görünebilir. Tabii ilgisini çekerse, ondan sonra yapması gereken tek şey instagram fenomeni olmak!


Astronot Kedi


Kediniz dışarı çıkmayı seven bir kediyse bu çanta tam size göre. Kedinizi hava delikleri olan bu çantanın içine koyup dışarıda gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda da kediniz küçük bir astronot gibi görünür!


Kedi Maskesi

Bu maske sayesinde bir kedi gibi görünmeniz mümkün. Ama kedinizin karşısına bu maskeyle çıkarsanız korkma olasılığı çok yüksek çünkü maske “The Cat in the Hat” filminden fırlamış gibi gözüküyor.


Kanguru Kedi

Eğer kedinizi kucağınızda taşımayı seviyorsanız bu sweatshirt işinize çok yarayacaktır. Göbek kısmındaki kanguruyu andıran kese sayesinde kedinizi içine koyup, gezdirebilirsiniz.


Gurme Kedi


Bu seferki ürün bir kedi oyuncağı, hem de sushi şeklinde! İçinde kedi otu bulunan bu oyuncak kedinizin ilgisini çekeceğe benziyor.


Tarak Eldiven


Mission Impossible filmlerinden çıkmış gibi görünen bu eldiven kedinizi elinizle taramanızı sağlıyor. Eğer taranmaktan hiç hoşlanmayan bir kediniz varsa bu eldiveni denemenizde fayda var çünkü bu eldiven sadece kedinizi taramanıza değil aynı zamanda dökülecek olan tüyleri de toplamanızı sağlıyor.

Ve son olarak Donald Trump kostümlü kedi!


Evet gelelim son ve hepinizin bu yazıya tıklamasına neden olan o ürüne: Donald Trump peruğu ve kravatı! Kim kedisine böyle bir işkence yapmak ister gerçekten bilmiyorum ama bu ürünü satın alan insanlar var.


Siz bu ürünlerden en çok hangisini merak ettiniz veya garip buldunuz? Yorum yaparak düşüncenizi belirtebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.