Nam-ı Diğer Spoiler-Man: Tom Holland

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı” yönetmenlerinin Tom Holland’ın spoiler problemi ile başı dertte.

Tom Holland her ne kadar tatlı, zararsız ve masum gözüksede ciddi bir spoiler problemi var. Avengers’ın başlangıcından bu yana, filmin yayınlanacağı zamana kadar beklemek zorunda olduğumuz komplo teorileri ve filmlerden herhangi biriyle ilgili en ufak bir bilgi bile gizli tutulurdu. Yani, Tom Holland’a kadar. Ne yazık ki, Avengers: Infinity War hakkında sahip olduğu bir bilgiyi kameramanların önünde söylediğinden beri gazetecilerin en iyi arkadaşı oldu. Görünüşe göre Holland, Infinity War filminin üretimi sırasında o kadar kontrolden çıktı ki, filmin tam bir senaryosunu görmesi yasaklandı.

Entertainment Tonight, yönetmen Joe ve Anthony Russo’dan, Holland’ın problemi üzerine yorum yapmasını istediler. “Ne yapacaksın? O dünyanın en hoş adamı, bu yüzden asla Tom Holland’a karşı cezalandırıcı olamazsınız.” dedi. Peki, Marvel daha fazla sızıntıyı önlemek için ne yaptı? Hepimizin Sherlock Holmes ya da Doctor Strange olarak tanıdığı Benedict Cumberbatch’i spoiler koruma görevlisi olarak Holland’a göz kulak olmasını sağladılar.

Stratejileri işe yaradı, çünkü Holland Infinity War senaryosundan daha fazla bilgi sızdıramadı. Fakat kendi devam filmi olan Spider-Man: Far From Home adlı filminin isminin sızmasına sebep oldu.

Şimdi size Holland’ın vermiş olduğu spoilerlardan bazılarının videolarını paylaşacağız.

Holland bu videoda Infinity War filminin henüz paylaşılmaması gereken yeni posterlerini canlı yayında gösteriyor.
          -Sanırım bu yeni Avengers: Infinity War. Çok havalı. Bakalım içinde başka ne var? (Arkasında “GİZLİ! Paylaşmayın!” yazılı bir kâğıt çıkarır ve okumaya başlar.) Merhaba Tom! Seninle yeni Infinity War filminde birlikte çalıştığımız için çok heyecanlıyım. Film için posteri ilk sen görmek istersin diye düşündüm. Keyfini çıkar. –Mark Ruffalo ve birtakım küfürler ettikten sonra videoyu kapatır.

Bu videoda ise canlı yayında olduğunu unutup yanlışlıkla ağzından filmdeki helikopter sahnesini ve o sahnede olan bazı olayları kaçırıyor.

Nihayetinde, Holland’ın bu olanlardan ders çıkaracağını ve gelecekteki projelerle ortaya koyduğu şeyler hakkında daha bilinçli davranacağını umuyoruz.

Ne düşünüyorsunuz? Sizce gerçekten ağzındaki baklaları yanlışlıkla da olsa çıkardı mı yoksa hepsi büyük bir şaka mı? Yorumlarda bize fikirlerinizi bildirebilirsiniz.

Beğeni
28 2
Görüntülenme:
426
Makale Kategorisi:
GEEKSinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.