Şu Sıralar Listeleri Sallayan En Popüler 7 Mobil Uygulama!

Popülerlik, erişmesi zor bir yer. Özellikle de Google Play Store ve App Store gibi rekabetin yüksek olduğu yerlerde. Her geçen gün, kullanıcıların beğendiği ve rağbet ettiği uygulamalar değişiyor. Popülerlik dönem dönem değişen bir durum, pek az uygulama popüler listelerbaki kalabilir. Android daha fazla uygulama ve kullanıcının bir etkisi olarak, daha çok değişkenlik gösterebilen bir platform. Bu sebeple popüler Android uygulamaları da her zaman yeni yüzler sunabilen bir liste oluyor.  Biz de bu aralar en çok kullanılan, en popüler uygulamaları sizin için derledik.

1-)  Hadi Bilgi Yarışması

Bu aralar oldukça popüler olan Hadi, bir bilgi yarışması uygulaması. Fakat bu kadar popüler olmasının bir nedeni var: Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması olma özelliği ile milyonlarca kullanıcının dikkatini çekmiş durumda. Günde 2 kere canlı olarak yayınlanan uygulamada, 12 soru soruluyor ve bu 12 sorunun hepsini doğru cevaplayanlara gerçek para ödülü veriliyor. Uygulamanın sunucu koltuğunda ise Müge Boz oturuyor.

2. Kwai

Kwai, tatil, anı ve özel günlerinizden kesitlerinizi paylaşabileceğiniz bir sosyal medya uygulaması. Sadece video paylaşma üzerine kurulu olmayan bu uygulama ile aynı zamanda diğer sosyal medya uygulamaları gibi arkadaş edinebilir, müzik kütüphanelerine ve fotoğraflara erişebilirsiniz!

3. Helix Jump

Listemizin 3. sırasında bir oyun yer alıyor. Oldukça basit ve bağımlılık yapan bir oyun. Oyunda, sürekli zıplayan bir top ve dikey silindir şeklinde bir labirent bulunuyor. Oyunda yapmanız gereken şey çok basit: ekrana basılı tutarak silindiri çevirip topu silindirdeki boşluklardan geçirmek. Helix Jump da uzun süredir uygulama listelerinin üst sıralarında kendine yer buluyor.

4. Kafa Topu 2

Kafa Topu 2, hepimizin bildiği Online Kafa Topu oyunun yenilenerek piyasaya tekrar çıkmış hali. Online Kafa topuna nazaran daha fazla özellik ve yenilikle kullanıcılarla buluşmasının ardından milyonlarca indirme aldı Kafa Topu 2.  Şu anda 90’a yakın ülkede oynanan Kafa Topu 2, dünya genelinde 100’e yakın sunucusuyla hatrı sayılır bir altyapıya da sahip durumda. 

5-) Tik Tok (Musical.ly)

Şu an da adını Tik Tok olarak değiştirmiş olan Musically, kullanıcılarına playback yapma imkanı veren bir uygulama. Kullanıcılar ücretsiz bir şekilde istedikleri müzik veya repliği uygulama üzerinden videolu bir şekilde canlandırabiliyor. Uzun zamandır uygulama listelerinde 1. sıraya yerleşmiş olan Musically bir süre daha popülerliğini koruyacak gibi görünüyor.

6-) MYT Müzik

MYT Müzik, adından da anlaşıldığı üzere bir müzik uygulaması. Ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz ve telefonunuza indirebileceğiniz bu uygulamada, ismini hatırlamadığınız şarkıyı, sözlerini yazarak da bulma imkanınız var. MYT Müzik, sade ve hızlı arayüzü ile kullanıcıların beğenisini toplamış durumda.

7-) Extreme Balancer 3

Extreme Balancer 3, kullanmakta olduğunuz topu dengeli bir şekilde ahşap körüler üzerinde tuzaklardan kaçarak bölümün sonundaki tekneye ulaştırmanız gereken bir refleks oyunu. Oynanış şekliyle kullanıcılarda bağımılılık etkisi yaratan oyun popülerliğini uzun zamandır korusa da şu sıralar listelerin altına doğru ilerlemekte.

Beğeni
17 0
Görüntülenme:
91
Makale Kategorisi:
MIXED

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.