Suicide Squad 2’nun Yeni Yönetmeni: James Gunn

DCCU, Suice Squad 2 için yönetmen James Gunn’la anlaştı. James Gunn yeni Suice Squad filminin senaryosu ve yönetmenliğinde görev alacak. Peki, James Gunn kimdir?

James Gunn’ı nereden tanıyoruz?

Galaksi’nin Koruyucuları filmlerinin yönetmeni olan James Gunn, yakın zamanda Marvel ile yaşadığı sorunlar sonucu Marvel’daki işine son verilmişti. İşine son verilmesinin sebebi ise James Gunn’ın Guardians of the Galaxy’den önce attığı birkaç tweet idi. Tweetlerde çocuk istismarından ve tecavüzden negatiflikten uzak bir şekilde bahsediliyordu. Marvel’ın bu sebepten dolayı iş birliğini kestiğini söyleyenler var.

İntikam ve rekabet

Çoğu hayran bunun bir rekabet meselesi olduğunu söylüyor. Söylenenlere göre Gunn, yalnızca Marvel’dan intikam almak için yapıyor ve DC de bunu bir fırsat bilerek rekabeti alevlendirmeye çalışıyor. Buna benzer bir olay ise Marvel’ın Black Panther filminde yer alıyor. Çünkü DC’nin yeni Superman olarak Michael B. Jordan ile anlaşma yaptığına dair bir sürü söylenti ortalıkta geziyor. DC’nin bu fırsatları değerlendirmesi filmlerinde başarıyı yakalamasına yardım edecek mi etmeyecek mi yeni filmlerde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.